OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Dnes jsme poprvé navštívili s naší Infinity (Finýnkou) jejího lékaře. Rozhodli jsme se stejně jako u naší Aimée pro očkování proti tetanu. Jelikož jsme s ní od příjezdu z Francie nikde autem nebyli, byla jsem strašně zvědavá, jak nyní zvládne nejen cestu, ale i prostředí veterinární kliniky. Úplně mě dostala, nejen že jízdu autem zvládla na jedničku, žádná nevolnost ani průjem - celou cestu byla zvědavá kam se to vlasně jede a po očku si nás hlídala, abychom ji nikam neutekli :-)

Vůbec žádný stres ani bázlivost.... jen po příchodu asi 7-mi letého labradora nám dala najevo, že se jí jeho návštěva nelíbí a úplně poprvé začala štěkat - krásným hlubokým dunivým hlasem dávala najevo, že ona je ta, která tam tomu bude velet. Ke svému štěkotu přidala i povídání, jaké známe pouze od Aimée.... takže dvoojnásobná radost. Ani návštěva ordinace ji nevadila, se zájmem se seznamovala nejen se svým lékařem, ale i s jeho lékařským vybavením... Vpichu jehly - injekce a jehly k odběru krve si ani nevšimla, na vše koukala, jako by to brala za samozřejmé...nakonec se mi snad i zdálo, že se ji vůbec nechce domů, že by chtěla ještě nové prostředí se svými páníčky prozkoumat.... Jelikož nás čeká za měsíc přeočkování, už dnes vím, že to vůbec nebude problém a jsem na svoji saarloosku velmi pyšná !!

Finýnka se dnes také vážila. Její váha je k dnešnímu dni 17,7 kg.

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.