OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Mezinárodní výstava v Brně

29.9.2012

Jeli jsme se podívat na mezinárodní výstavu do Brna, ze které udělala naše chovatelka Petra takové "poslední" setkání našich Saarloosích dvacetikilových "miminek". Další setkání určitě bude ještě s "dětmi" ale již ve velikosti dospělých psů. Musím přiznat, že jsem na toto setkání jela s obavami. Ne kvůli mně, ale kvůli Aimée, jak to ona všechno zvládne. Nejednou jsem psala, že Aimée a vůbec Saarloos nemá rád cestu autem. Již po 10 km jsme byli na vážkách, zda se nemáme vrátit domů. Ze strachu či stresu Aimée dostala průjem (má ho pokaždé, když jedeme autem) A když nemá průjem, tak zvrací. O tom, že neustále Saarloosci v autě slintají se nebudu ani moc zmiňovat, je to totiž to nejmenší. Po druhé zastávce jsme byli rozhodnutí, jestli to Aimée nezvládne dalších 30 km bez zastávky tak jedeme zpět domů. Ale naštěstí to zvládla pak už jen a jen na výbornou! Na setkání jsme dojeli sice poslední, ale moc ráda jsem se tam seznámila i s ostatními majiteli sourozenců naší Aimée. Všichni jsou bezva, nejvíce mi ale "padla" do noty majitelka Ailinky Jana z Prahy. Nejen proto, že jsme obě dostaly od Petry vyhubováno, že jsou naše slečny "silnější" (na vlka, z pohledu jiné rasy jsou OK) a měli by nějaký ten gram shodit, ale nejen že obě milujeme naše fenečky, máme s nimi i stejné "trápení" když nás naše holky zlobí. 

Aimée si nakonec den se svými sestřičkami Ailin a Aponi a s bráškou Anubiskem užila. Do auta se jí sice nechtělo, ale v naší Caravele dostala nové místo, v tzv.čtverce, tak celou cestu domů koukala z okna a krom slintání bylo vše v naprostém pořádku a snad i pro ni cesta autem již nebude tak stresující jako bývala předtím. Už dnes se těšíme na další sourozenecké setkání.

Foto z krásného setkání naleznete ve fotogalerii   "Setkání Brno 29.9.2012"

Děkujeme, Peťko!!

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.