OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Mezinárodní výstava Duo Cacib Brno 8.2.2015

V rámci socializace jsme se opět vypravili na výstavu do Brna. Tentokrát jsme s sebou vzali dvě fenky, a to naší Infinity Shadow a štěňátko z našeho chovu Amber Princess. Pro Infinity to byla její druhá výstava, pro Amber premiéra. A to ne jediná, poprvé navíc jela v autě a navíc hned tak daleko :-)

Sice ani jedna z holek nemá cesování autem ráda, Finý to ale zvládá líp.... Amber jako ostatní naši SAV se v autě nejdříve vykakala, a pak i pozvracela. Nakonec zbytek cesty a celou cestu zpět "pouze" slintala :-) 

Byla jsem na obě holky zvědavá, bohužel se Infinity nezlepšila a i tentokrát odmítla jít do kruhu s mým mužem. Opět jsem tam musela jít já a já měla větší trému než naši psi :-)  Vzhledem k mému zdravotnímu stavu opravdu toto nemám ráda, špatně se mi chodí, natož běhá a tak vím, že to své Infinity spíše kazím :-) 

Infinity Shadow:

jako i posledně, i tentokrát odešla z kruhu s výsledkem V1 a titulem CAC. O titul CACIB opět bojovat nechtěla, z kruhu stejně jako minule odešla a dala nám jasně najevo, že titul CAC je maximum, co je pro nás ochotna udělat :-) I tentokrát rozhodčí námi později sdělil, že je to veliká škoda, že se mu naše Infinity moc líbí - a opět ji, tak jako rozhodčí před měsícem nazval vyjímečnou :-)

posudek:

typická fena s výbornou hlavou, zuby velké bílé, výborná srst, výborný pigment. Rovný hřbet, výborný hrudník, korektní pohyb a postoj

 

Amber Princess:

Ani Amber se nepředvedla tak, jak by mohla, ale na to, že to byla její první výstava, musím ji za sebe udělit známku výbornou!! Dostala známku VN1, takže i ona ve své kategorii zvítězila s nejlepší možnou známkou :-)

posudek:

typická fena s pěknou hlavou, výborné tělo, korektní postoj i pohyb

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.