OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Dne 1.4.2014 se nám v Německu podařilo nakrýt naší Aimée. Aimée nás velmi překvapila, protože na jedničku zvládla cestu - velmi dlouhou a náročnou. Najeli jsme celkem 2000 km a můj obdiv patří nejen Aimée ale i mému muži, který to s mou ale velmi malou pomocí zvládl na "otočku". Vyjeli jsme v pondělí kolem 22.00 hod. a návrat byl ve středu kolem 12.00 hod. Ale vše dopadlo tak, jak nejlépe mohlo, cesta nakonec skončila... 

Zde krátká reportáž z krytí:

úterý 12.03 příjezd na místo

doma byl "pouze" manžel majitelky, majitelka Sabrina byla stále v práci, její návrat domů měl být kolem 13.00 hod. Manžel se nás ujal a mi první hodinku použili hlavně k regeneraci a Aimée se seznamovala s novým okolím. Nového člověka vzala ihned na vědomí a jasně mu dala najevo, že může být v "její" smečce. Pro oba majitele Kena - to bylo velmi překvapující, prý se s tak kamarádským SAV ještě nesetkali... :-)

Po seznámení s Kenem šli hned oba na konec zahrady, aby nikým nerušeni se mohli navzájem poznávat. Již po několika minutách mu Aimée dala zcela zjevně najevo,proč vlastně přijela a že by se nic nemělo odkládat. Vše šlo celkem rychle a na to, že oba byli začátečníci šlo vše skvěle a během cca 40 minut bylo po všem :-)

Nakonec Sabrina přivedla ukázat ještě její mladou 16 - ti měsíční Saarloosí slečnu, která mi hodně připomínala naší Infinity..   Ihned Aimée dala všem najevo, kdo budé celé smečce velet a bylo s podivem, že to ani jednomu domácímu SAV nevadilo a rádi se ji ve všem podřídili :-)

První naší zkušenost hodnotím velmi kladně a i když nevíme, jak vše dopadne... určitě spokojenost a jsem moc ráda, že jsem mohla poznat tak skvělé lidi, jako byla Sabrina s její rodinou, a to nejen tou SAV. 

 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.