OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Bonitace Dětřichov:

Chumani´s Kenai Loki - V2 - + úspěšně zvádl bonitaci

Maverick de Luna Canis Lupus - V1 - vítěz třídy + úspěšně zvládl bonitaci

Cinderella Gray de In fine mundi - VD1 + úspěšně zvládla bonitaci 

Vůbec se netajíme tím, že nás výstavy nebaví :-) Nebaví jak naše pejsky tak ani nás. Aleke splnění podmínek chovnosti je třeba nějaké výstavy absolvovat. 

Jednou z povinných výstav je i tato - klubová. Dobré na ni je, že se dá spojit zároveň i s bonitací :-) Letošní výstava byla v duchu "uchovnění" našich tří SAV a to:

psa - Kenai Loki

psa - Maverick

fenečky - Cinderella Gray

Cindy splnila přesně to, co jsme po ni chtěli - a to dostat na výstavě hodnocení alespoň VD (velmi dobrá), které bylo podmínkou chovnosti. Cindy - i když ji ovládal stres z výstavy, schopila se a naše "požadavky" - zvládnout výstavu i bonitaci obstála na "1"

kluci dostali ten samý úkol - ale tady nás čekalo překvapení. Hodnocení "VD", pro které jsme přijeli se nekonalo a protože byli spolu ve třídě, kde byli ještě s dalšími třemi psy - k mému překvapení "bojovali" mezi sebou o první místo :-) Oba si nakovec z kruhu odnesli známku "V" (výborný) Kenai V2 a vítěz třídy se stal Maverick :-)

Tady bych chtěla ještě poděkovat kamarádce Ivči Černé, která je nejen majitelkou našeho odchovance z "E" East Desperado ale hlavně úžasnou kamarádkou, která nám pomohla jak při bonitaci, tak šla do kruhu s naším Kenaiem.  Kdyby nebylo jí, a do kruhu bych musela já, Kenai by nejspíše V2 nedostal :-) Ivi, ještě jednou moc moc děkuji 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.