IN FINE MUNDI v TELEVIZI:

                           1.vstup ZDE     2.vstup ZDE      3.vstup ZDE

                     chs

Zde se budeme věnovat našim odchovům Saarloosů. Cílem naší CHS je odchovávat štěňata, kde bude kladen velký důraz na povahu a exteriér. Musím se přiznat, že i když je ve standartu, že Saarloos (SAV) má být plachý, u nás se budeme snažit plachost maximálně eliminovat. U Saarloosky Aimée jsme to měli jednodušší, ta k nám přišla již částečně socializovaná a my v tomto duchu s její výchovou pokračovali. Socializace, která trvala kolem roku a půl se nám vyplatila a z naší fenečky se stal kamarádský saarloos, který svou povahou na výstavě uchvátil nejednoho rozhodčího.

Tak v tomto duchu pokračujeme dále a nyní probíhá socializace naší další Saarloosky Infinity a také začne i dalších SAV - fenečky z našeho odchovu Amber i našich  "chlapů" naší mladé směčky Yacka, který k nám přišel z CHS Tachunga, Kenaie z CHS Chumani´s - oba pochází z Německa a Mavericka, kterého jsme si dovezli z Francie.

Pokud vás zajímá podrobnější info o konkrétních vrzích, vždy si jej můžete rozkliknout a kouknout se :-)

                             

i ni mi li ki ji ii chi hi gi fi ei di ci bi a

 

 


 

Copyright © bez souhlasu majitelky stránek platí zákaz kopírování veškerých textů, obrázků, fotografií a jejich dalšímu šíření či jinému použití. Tvorba stránek pro chovatele.

Tvorba luxusnich stranek pro chovatele, foceni psu Praha